DOBRODOŠLI PRVACI

Nova školska godine je počela. Nakon letnjeg raspusta škole su ponovo ispunjene dečjom radošću, iznova je na okupu staro društvo, ali sada u višem razredu. Za većinu, sem za prvačiće kojima je ovo prvi dan u novoj školi i dan koji će ostati upamćen celog života. Učenici petih razreda naše škole, do jučerašnji „četvrtaci“, sa svojim učiteljicama Jasminom Davidović i Majom Petrović, kao što to tradicija nalaže, pripremili su svečanost i time dočekali svoje nove drugare, pokazujući im kako je škola lepa.

U ime svih „Zmajevaca“, učenika i nastavnika, pozdravila ih je direktorka Vesna Jotić. Nakon veselog prijema, u učionicama su ih dočekali kompleti udžbenika, dar Ministarstva prosvete, kao i osnovnog đačkog pribora koji je obezbedila škola.