Свечана академија поводом Дана школе

Дана 26.04.2024. године, школа "Јован Јовановић Змај" из Ковина свечано је обележила 120 година постојања. Ова значајна годишњица била је прилика да се присетимо богате историје школе, њеног доприноса образовању и култури, као и да истакнемо достигнућа ученика и наставног особља.

Прослава 120 година постојања школе "Јован Јовановић Змај" из Ковина била је изузетно успешна и инспиративна. Кроз различите активности и догађаје, присутни су имали прилику да се упознају са богатом традицијом школе, њеним достигнућима и плановима за будућност. Ова годишњица није само подсетник на прошлост, већ и подстицај за даљи рад и напредак у образовању.

Планови за будућност

Школа "Јован Јовановић Змај" наставља са својим радом са циљем унапређења квалитета образовања. Планови за будућност укључују модернизацију наставних средстава, увођење нових програма и пројеката, као и континуирану подршку талентованим ученицима. Са оптимизмом гледамо у будућност, верујући да ће школа и даље бити стуб знања и културе у заједници.