Мале олимпијске игре

У понедељак, 08.05.2023. године у хали Основне школе „Ђура Јакшић“ у Ковину, у организацији Спортског савеза Ковин, одржане су Мале олимпијске игре на општинском нивоу за ученике првог, другог и трећег разреда. Такмичења малишана првог, другог и трећег разреда основне школе одвијала су се на три полигона. Уз подршку школских другова и родитеља са трибина, Змајчићи су брзо и лако савладали препреке на полигонима спретности и свестраности и остварили одличне резултате. Мешовита екипа првог разреда такмичила се на „Забавном полигону”, освојила ПРВО место и пласирала се на окружно такмичење.. На „Полигону спретности“ такмичили су се ученици другог разреда, а на „Полигону свестраности” огледале су се екипе девојчица и дечака посебно. У конкуренцији трећих разреда -дечаци су освојили ПРВО место и пласман на окружно такмичење, док је екипа девојчица освојила ДРУГО место.

Честитке свим ученицима на оствареним резултатима!