ЈОШ ЈЕДАН УСПЕХ НА ПЕДАГОШКОЈ ОЛИМПИЈАДИ

Московска Међународна педагошка олимпијада је велики онлајн конкурс који пружа наставницима и студентима педагошких образовних установа света прилику да покажу своја постигнућа у настави и креативности. Сви радови постају део великог репозиторијума наставних материјала на адреси pedolimp.ru.

Већ више пута, у категорији „Наука око нас – средње и високе школе“, успешно је учествовала и наша школа и у великој конкуренцији понела две престижне награде: друго место у номинацији “Пројектне активности у средњој и вишој школи” за конкурсни рад “Орнаментика у српској сакралној архитектури” и  такође друго место у номинацији уметничке фотографије за рад “Кружна дуга”.

С обзиром на различите називе нивоа у образовним системима у Руској Федерацији и Републици Србији, наши старији разреди основне школе одговарају средњој школи, што је према пропозицијама испоштовано.

Велико признање и подстрек за даљу сарадњу и рад на истраживању и унапређењу наставне праксе.

po Foto duga

po Ornamentika projekat