У програму "Улога школе у превенцији и заустављању дигиталног насиља”

Наша школа учествовала је у програму од јавног интереса за образовање у Републици Србији за 2021. годину, којег подржава Министарство просвете, нуаке и технолошког развоја  ’’Улога школе у превенцији и заустављању дигиталног насиља’’, који је одобрен и најављен на сајту ЗУОВ-а као облик стручног усавршавања.

По завршетку добили смо повратну информацију: „Поштоване колегинице и колеге, желимо да се захвалимо вама колегама који сте учествовали у овом пројекту, укључивши колеге наставнике и сараднике из ваших школа, ученике и родитеље. Циљ програма је био да укључимо 40 школа са 1800 ученика. За учешће су се пријавиле 63 школе са око 3600 ученика.

У име аутора, организатора и координатора овог програма желим вам добро здравље, пуно успеха у животу и срећне предстојеће празнике. Горан Јовишић, професор информатике, Председник Удружења професора информатике Србије“.

ZahvalnicaB1