8. Међународно такмичење из страних језика „Willkommen“

Наша школа је ове године први пут учествовала на међународном такмичењу у познавању енглеског језика које се одржало 21. новембра ове године. Учествовали су ученици IV-1 и то: Симон Загорац, Анђелија Лацмановић, Лука Василић, Матеја Милошевић и Петар Лукић. Ученици су остварили одличне резултате. Коначни, збирни резултати такмичења, биће објављени 31.12.2020. Ове године се тест по први пут радио онлајн, тако да су наши змајчићи показали и своје информатичко знање.

Тест се састоjao из 3 дела:

1. познавање језика,

2. разумевање текста читањем,

3. писање састава на задату тему (састав се оцењује у случају да два и више ученика имају исти број бодова и елиминаторног је карактера).

Након завршеног теста ученици су добили извештај како су урадили тест (без састава) изражен у процентима и бодовима, као и време када је почео и када је ученик завршио тест.

Све похвале нашим малим такмичарима, као и родитељима који су били одлични сарадници!