Међународно такмичење „Willkommen 2021“

Дана 22.05.2021. у нашој школи одржано je 9. међународно такмичење страних језика “Willkommen 2021” у циљу популаризације учења страних језика у основним и средњим школама. Willkommen такмичење се реализовало онлине преко Willkommen платформе и наши ученици су у већем броју радили тест онлајн у школи.

Учествовало је 12 ученика , 6 из 3. и 6 из 4 разреда, радили су тестове и писали есеје на енглеском језику. Ученици су одмах након урађеног теста добили повратну информацију о свом резултату на тесту, а најбољим учесницима се бодује и есеј, тако да  ћемо званичне резултате добити за месец дана. Похваљујемо све ученике који су учествовали. За сада најбоље резултате имају и чекамо да ли имају пласман за други круг такмичења: Петар Лукић 4-1 и трећаци Теодора Јорданов, Ана Рошкић и Миа Чампашевић.

Честитамо!