Осмомартовска приредба у Малом Баваништу

Из веселе и топле учионице данас се чула песма, али не једна у стиху, већ ђердан песама које величају и славе мајку као извор доброте, љубави, утехе, извор среће, радости, и свега лепог што и јесте свака мајка за своје дете.

Најмлађи су заједно са својом васпитачицом припремили изразито креативан  наступ, затим су уследили школарци који су  презентовали  свој упечатљив програм присутним мамама, татама, бакама, теткама… Присутни гости, заједно са директором школе, озарена лица посматрали  су своје најдраже малишане који шармантно изводе различите покрете уз музичке нумере, рецитују и певају  најлепше песме. Уследило је опуштено дружење и уживанција. Маме су у знак захвалности, како само оне то знају, приредиле слатко послужење за све.

И на крају, из "Змајевог гнездашца", упућујемо срдачну честитку свим дамама!!!