Змајеве Звездице

Ове школске године ученици наше школе постигли су завидне резултате на такмичењима.

Постигнути резултати ученика на општинском такмичењу: историја: Алекса Дивнић ученик V разреда освојио је 3. место; географија: Јована Веселиновић и Душан Станковић освојили су 3. место.

Ученицима који су се пласиранли на окружно такмичење из: историје : Александар Мијуков и Алекса Лакичевић ученици VII разреда и Милица Савић ученица VIII разреда; из географије: Ненад Стефановић,Филип Рово, Александар Мијуков ученици VII разреда и Јелена Миленковић,Ксенија Фићи ученице VIII разреда. Ученица VII разреда Ђан Емилија се пласирала на окружно такмичење из биологије. Општинска смотра рецитатора „Песниче народа мог“одржана је 15. марта. За Зонску смотру пласирали су се следећи ученици: Даница Константиновић II-1, Лена Марковић IV-2 и Тара Радмановић VII-1.

Постигнути резултати ученика на окружном такмичењу из математике: Максимовић Сара освојено 3. место, Васић Вељко освојено 2. место и пласман на републичко такмичење. На литерарном конкурсу поводом Дана библиотеке “ Вук Караџић“жири је наградио ученицу 2. разреда Иву Кнежицу.

На Окружном такмичењу из кошарке наша женска екипа у саставу: Макарић Андријана, Илић Елена, Марковић Анђела, Ђукић Ивона, Раниславић Ксенија, Сокић Нађа, Давид Тамара, Новосел Милица и Радмановић Тара – освојила је 2. место, сјајан успех наших ученица. Мушка екипа у саставу: Лакићевић Алекса, Милутинов Матеја, Раниславић Милош, Пријовић Јован, Ћирић Бошко, Стошић Огњен, Јовичић Давид, Вујасиновић Александар, Станковић Душан, Јоцић Милан и Реџић Филип била је најбоља и освојила прво место и тако се пласирала за Међуокружно такмичење.

Сјајан успех наших ученика, честитамо!