My Dream School

Ученици 3/2 вредно су радили на пројекту из енглеског језика под називом „My Dream School“ који је и учествовао на истоименом конкурсу издавачке куће Klett, Нови Логос и Фреска. Идући у корак са савременим технологијама, одлучили смо се на крупан корак и снимили видео о њиховој школи из снова. Та школа из снова јесте школа „Јован Јовановић Змај“. Они су кроз видео о својој школи истакли све разлоге због којих је баш њихова школа, школа из снова.

Кроз видео ћете се упознати са пет, по ученицима, најважнијих разлога због којих је тако добро бити ученик Змајеве школе. Кроз чаробан свет Змајеве школе, наши Змајчићи 3/2 разреда су нас спровели, али овог пута на енглеском језику. Велико задовољство нам је што можемо да представимо видео „My Dream School“- школу виђену очима деце. А још веће задовољство и понос предтавља практична примена стечених знања на часовима енглеског језика.

С поносом вам представљамо видео-пројекат „My Dream School“ одељења 3/2.

Јована Стојиљковић