Клетт на часу енглеског језика

Ученици 3/2 и наставница енглеског језика Јована Стојиљковић угостили су 6.3.2018. на свом часу представнике издавачке куће Клетт. Циљ овог угледног часа био је да представи употребу Клетт-ових уџбеника на часовима енглеског језика. Ученици су, уз кординацију наставнице, осмислили скеч заснован на многобројним текстовима из уџбеника који су додатно оплеменили материјалима које су сами правили. Тема часа била је Храна и пиће, па је комплетан скеч био у функцији обнављања савладаног градива на ту тему и проверавања ученичких комуникативних компетенција на енглеском језику. Неретко коришћена драма у настави енглеског језика још једном се показала делотворном када је усвање градива у питању.

Представници издавачке куће Клетт имали су само речи хвале и позитивне утиске, а ученици су својим осмесима и неизмерном срећом измерили успех овог часа. Наставница енглеског језика је у потпуности задовољна, јер је успех онда када ђаци успешно користе језик у свакодневним животним ситуацијама, а управо су то показали на овом угледном часу.