Меморијални турнир у малом фудбалу „Петар Пера Рађеновић“

Турнир у знак сећања на човека који је оставио дубок траг у ковинском спорту, а посебно фудбалу, одржан је од 6. до 11. јуна и окупио је укупно 23 екипе у шест категорија. Током трајања турнира одиграна је 31 утакмица и постигнут 171 гол, али важније од статистичких података јесте то што је овај турнир подстакао децу да негују спортски и такмичарски дух и да се друже.

Победник у категорији ученика петог и шестог разреда основних школа одлучен је тек после извођења пенала. Финална утакмица између екипа основних школа „Ђура Јакшић“ и „Јован Јовановић Змај“ завршена је нерешеним резултатом 2:2, уследило је шутирање пенала, прецизнији са линије седмерца били су ученици школе „Ђура Јакшић“, славили су укупним резултатом 5:3 тако да је наша екипа освојила 2. место.