„Отворена врата“ за родитеље награђених ученика

Поводом Дана школе у среду 27.04.2022. организована су „Отворена врата“ за родитеље ученика који су освојили награде на такмичењима, представљање овогодишњег носиоца титуле „Змај међу Змајчићима“ и  почетак пројекта „Змајев споменар“ који ће бити реализован на период од 4 године.

Школски лист „Змајчић“ такође је представљен у оквиру хуманитарне акције, новац прикупљен од продаје школског листа биће уплаћен у хуманитарне сврхе.

Изложба радова ученика са часова Технике и технологије и радова који су продукти радионице „Ћирилица и краснопис“ била је постављена у простору у којем је одржан коктел.

Захваљујући сарадњи са ССШ „Васа Пелагић“ из Ковина, након официјалног дела, организован је пригодан коктел и пријатан разговор са родитељима.

Директор школе се на крају захвалио родитељима на досадашњој сарадњи и подсетио још једном да су инвестиције у образовање, улагање у будућност наше деце.